supernik-shakhtarya-v-lizi-yevropi-fk-selta-zaznav-porazki-v-ispanskiy-primeri

Суперник "Шахтаря" в Лізі Європи ФК "Сельта" зазнав поразки в іспанській Прімері

• 8606 переглядiв

КИЇВ. 23 січня. УНН. Майбутні суперник донецького "Шахтаря" в 1/16 фіналу Ліги Європи "Сельта" зазнав поразки у протистоянні 19 туру чемпіонату Іспанії, передає УНН з посиланням на сайт турніру.

"Сельта" на виїзді поступилася "Реал Сосьєдаду" з мінімальним рахунком 1:0. Єдиний гол у зустрічі забив на 72 хвилині Хуанмі.
Зазначимо, що у "Сельти" перервалася переможна серія в чемпіонаті та Кубку Іспанії, котра становила шість поєдинків. Востаннє до поєдинку з "Реал Сосьєдадом" клуб Беріссо Едуардо поступався ще 19 грудня "Атлетіку" з Більбао.

Нагадаємо, що після дев'ятнадцяти турів чемпіонату Іспанії "Реал Сосьєдад" займає п'яте місце в турнірній таблиці, маючи в активі 35 очок. "Сельта", яка набрала 27 балів, знаходиться на 8-й позиції.

Як повідомляв УНН, в першому матчі 1/4 Кубку Іспанії на власному полі зазнав поразки від суперника українського ФК “Шахтар” в Лізі Європи “Сельти".