sensatsiyniy-chs-2022-zbiirna-marokko-obigrala-portugaliyu-ronaldu-ne-zmig-strimati-sliz

Сенсаційний ЧС-2022: збірна Марокко обіграла Португалію, Роналду не зміг стримати сліз

• 1206765 переглядiв

КИЇВ. 10 грудня. УНН. Збірна Марокко стала першою африканською командою, яка вийшла до півфіналу чемпіонату світу з футболу. Сьогодні команді вдалось здолати збірну Португалії, передає УНН.

У чвертьфінальному матчі чемпіонату марокканці обіграли команду Португалії з рахунком 1:0.

У півфіналі збірна Марокко зіграє з переможцем матчу між командами Англії та Франції, який відбудеться сьогодні о 22:00.

Півфінальна зустріч за участю марокканців відбудеться 14 грудня на стадіоні "Ель-Байт" у Ель-Хаурі.

Додамо

Після поразки капітан збірної Португалії Кріштіану Роналду залишив поле зі сльозами на очах.

Він вийшов на поле на 51-й хвилині матчу. Додамо, що вже у другій грі поспіль 37-річний форвард не потрапляв у стартовий склад.