paralimpiytsi-z-ukrayini-zdobuli-visim-nagorod-na-kubku-svitu-z-fekhtuvannya

Паралімпійці з України здобули вісім нагород на Кубку світу з фехтування

• 8462 переглядiв

КИЇВ. 19 лютого. УНН. Національна паралімпійська збірна з фехтування на візках виборола 1 "золоту", 3 "срібні" та 4 бронзові медалі на Кубку світу в Угорщині, інформує УНН з посиланням на НКСІУ.

В заключний день змагань Наталії Морквич вдалося вибороти "золото" в шаблі (категорія А), а також Андрій Демчук завоював "срібло" в чоловічій шаблі (категорія А). В жіночій шаблі в категорії В у нас - дві високі нагороди – "срібло" в Олени Федоти та "бронза" у Надії Дьолог.

Примітно, що на першому етапі Кубку світу підвели підсумки попереднього 2017 року. Позняк Тетяна стала спортсменкою номер один в жіночій шпазі (категорія В), Бреус Євгенія - краща в жіночій шаблі (категорія А), Шавкун Сергій - кращий у чоловічій шпазі (категорія С).

Зауважимо, що у змаганнях, які проходили в угорському місті Егер, взяли участь понад 200 спортсменів з 19 країн світу.

Нагадаємо, завдяки медалі О.Абраменка Україна піднялась на 17-е місце в медальному рейтингу на Олімпійських Іграх у Пхьончхані.