oi-2018-norvezhets-bo-vigrav-cholovichu-gonku-v-biatloni-ukrayinets-tischenko-29-y

ОІ-2018: норвежець Бьо виграв чоловічу гонку в біатлоні, українець Тищенко 29-й

• 9474 переглядiв

КИЇВ. 15 лютого. УНН. Індивідуальною біатлонною гонкою у чоловіків продовжився розіграш медалей на 23-х зимових Олімпійських іграх, передає кореспондент УНН.

Олімпійським чемпіоном в індивідуальній гонці попри дві незакриті мішені на вогневих рубежах став норвежець Йоханнес Тінес Бьо – 48:03,8 хв. Лише 5,5 с не вистачило до перемоги словенцю Якову Факу (0), який отримує "срібло". Автором третього результату став Домінік Ландертінгер (0) +14,2 с.

Що стосується українських біатлоністів, то бездоганну стрільбу продемонстрував Артем Тищенко, але через не дуже швидкий хід проходження траси він фінішував 29-м - +3:11,4 хв. 31-м став Володимир Сємаков (1) +3:28,3 хв.

Артем Прима з 4-ма хвилинами штрафу прийшов до фінішу 46-м +4:32,7 хв, а три незакриті мішені привели Сергія Семенова до 53-го результату +4:54,1.

Відзначимо також чергове потрапляння представників Швеції до десятки кращих – 4-та сходинка у Самуельссона і 8-ме у Ліндстрьома. Натомість зірка світового біатлону француз Мартен Фуркад залишився без нагороди – 5-й час (2).

Зазначимо, що наступна біатлонна гонка на Олімпіаді пройде 17 лютого – жіночий мас-старт.

Як повідомляв УНН, Юлія Джима потрапила до 20-ки кращих на перегонах у жінок.