Деталі
У благодійному фонді розповіли, що стали генеральним партнером української команди з кількох причин. По-перше тому, що вразила історія колишніх військових.
“Вони стикнулися з проблемою трансферу, поселення та інших витрат на поїздку. І ми не могли бути осторонь їхнього прагнення представляти Україну на міжнародному майданчику”, — йдеться у повідомленні.
Для “МХП-Громаді” важливо системно підтримувати спортивні і соціальні ініціативи.
“І, звісно, ми спрямовуємо багато уваги на реінтегроацію та реабілітацію людей, які стояли і стоять за нас, за нашу країну”, — йдеться у повідомленні.
Зазначимо, що до п’ятірки кращих параолімпійців в гонках з перешкодами на Чемпіонаті світу Para Race Spartan Trifecta World Championship в Греції увійшли:
⁃ колишній прикордонник Владислав Шатіло втратив частину ноги під час бойових дій на сході України у 2019 році,
⁃ Вʼячеслав Кулаковський втратив руку під час роботи на підприємстві,
⁃ Микола Заріцький у жовтні 2022 року на бойовому завданні втратив ногу.
“Бо українці незламні. За 3 дні наші спортсмени здолали 51 км та 75 перешкод, посівши 2, 4 та 5 місце”, — резюмували в “МХП-Громаді”.
Нагадаємо, співпраця з громадами й громадськими інституціями, зокрема щодо підтримки ветеранського малого та середнього бізнесу, є одним з ключових напрямів роботи Благодійного фонду “МХП-Громаді”.
Так, до прикладу, у квітні цього року благодійний фонд “МХП-Громаді” разом з Українським ветеранським фондом при Міністерстві ветеранів України реалізував програму “Варто РОБИти своє”, у межах якої ветерани отримали 10 грантів до 1,5 млн грн кожний на розвиток власного бізнесу.
Переможці конкурсу вже втілюють у життя власні проєкти: від ветаптеки та пекарні до равликової ферми та розвитку аграрного господарства.
Своєю чергою експерти компанії МХП, стратегічного партнера Фонду “МХП-Громаді”, долучаються до подібних проєктів експертизою. Адже один з принципів компанії: великий бізнес лише тоді буде успішним, якщо будуватиме навколо себе екосистему малих і середніх бізнесів.
Довідка
“МХП-Громаді” — український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія — комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 12 областей України: понад 700 містечок і сіл. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.