malinovskiy-vdruge-pospil-viddav-dvi-rezultativni-peredachi-v-seriyi-a

Маліновський вдруге поспіль віддав дві результативні передачі в Серії А

• 14901 переглядiв

КИЇВ. 12 квітня. УНН. У межах 30-го туру італійської Серії А "Аталанта" півзахисників національної збірної України Руслана Маліновського та Віктора Коваленка у Флоренції зустрічалася з місцевою "Фіорентиною", повідомляє УНН з посиланням на сайт бергамців.

Маліновський отримав місце в стартовому складі і до перерви відзначився двома гольовими передачами. В обох випадках він асистував Сапаті. На 63-й хвилині Джан П'єро Гасперіні замінив українця, а бергамці довели матч до перемоги з рахунком 3:2 завдяки голу Ілічіча з пенальті. У господарів дубль оформив Влахович.

Примітно, що Віктор Коваленко всю гру провів у запасі.

Наразі із 61-м очком команда українців посідає четверте місце в турнірній таблиці елітного дивізіону чемпіонату Італії. Колектив на два бали обійшов "Наполі" і лише на один пункт відстає від "Ювентуса" і на два від "Мілану".