Компанія BioNTech, яка розробила вакцину від коронавірусу Pfizer, заявила про успішні випробування вакцини проти раку. Про це в інтерв’ю Bild am Sonntag розповів один із засновників компанії BioNTech Угур Шахін, передає УНН.
Деталі
За його словами, компанія планує отримати дані дослідження для низки інших терапевтичних підходів між 2025 і 2029 роками. Він також сподівається, що до 2030 року будуть схвалені перші персоналізовані вакцини проти раку на основі мРНК.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Таблетки від раку легенів знижують ризик смерті вдвічі - дослідження
Ми беремо у пацієнта зразки крові та пухлини, а через чотири тижні вводимо індивідуальну вакцину… В ідеалі - це не 100, а десятки тисяч пацієнтів на рік
Доповнення
Відомо, що у жовтні компанія оголосила про результати першого клінічного випробування комбінації вакцини проти раку на основі мРНК і терапії клітинами CAR Т. Пухлини припинили ріст майже у всіх пацієнтів і зменшилися майже у двох третин.
Цей підхід може змусити імунну систему спеціально знайти та знищити пухлину за допомогою армії спеціальних воїнів
Науковець впевнений, що комбінована терапія різних підходів - це стратегія майбутнього.
Я впевнений, що протягом наступних кількох років ADCS буде все частіше використовуватися як цільова хіміотерапія, а не класична хіміотерапія, при багатьох онкологічних показаннях
Нагадаємо
Компанія Johnson & Johnson заявила, що Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило її терапію для пацієнтів з важковиліковним типом раку крові.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: BioNTech та OncoC4 оголосили про багатообіцяючі результати випробувань антитіл проти раку легень