liga-chempioniv-bavariya-rozgromila-barselonu-u-matchi-supernikiv-dinamo

Ліга чемпіонів: “Баварія” розгромила “Барселону” у матчі суперників “Динамо”

• 16250 переглядiв

КИЇВ. 15 вересня. УНН. У зустрічі першого туру Ліги чемпіонів групи Е каталонська “Барселона” приймала мюнхенську “Баварію”, передає кореспондент УНН.

Німецький гранд завдав тричі більшої кількості ударів по чужим воротам, і це спрацювало. На 33 хвилині Томас Мюллер наважився на постріл з дальньої дистанції. Ігровий снаряд потрапив у спину захиснику каталонців Гарсії, змінив траєкторію польоту і потрапив до сітки воріт (1:0).

На 56 хвилині Мусіала завдав потужного удару — м’яч потрави у штангу, і відлетів до ніг Левандовскі, який подвоїв перевагу. Заключний гол також на рахунку Левандовскі (85 хв) — 3:0.

Зауважимо, що обидва клуби є конкурентами “Динамо” по квартету Е.

Довідка

У 1/4 фіналу Ліги чемпіонів 2019-20 років “Баварія” за сумою двох матчів розгромила “Барселону” — 8:2.