Деталі
Перші звіти про злам TikTok і WeChat були опубліковані 3 вересня на платформі Breach Forums користувачем під ніком "AgainstTheWest". У дописі користувач, посилаючись на ймовірні вкрадені дані, зазначив, що "потрібно вирішити, чи хочемо ми продати дані, чи оприлюднити їх". Текст супроводжували посилання на два зразки даних разом із відео одного набору таблиць бази даних.
Представник TikTok, до якого звернувся журналіст Forbes, спростував цю заяву.
"TikTok надає пріоритет конфіденційності та безпеці даних наших користувачів. Наша команда безпеки дослідила ці заяви та не знайшла доказів порушення безпеки", - заявив він.
Деякі експерти теж сумніваються у тому, що ATW могло "зламати" соцмережу. Так, австралійський експерт з кібербезпеки Трой Хант проаналізував доступну інформацію та дійшов висновку, що докази "поки що досить непереконливі". Він повідомив, що крім іншого і справді збіг між профілями користувачів та відео, розміщених під їх ідентифікаторами. Втім, ці дані є загальнодоступними.
Хоча жодних переконливих доказів того, що TikTok зламали немає, спеціалісти з кібербезпеки радять користувачам активувати сповіщення безпеки у програмі, змінити свої паролі та увімкнути функцію двофакторної автентифікації. Це допоможе уникнути зламу у майбутньому.
Раніше
Наприкінці липня TikTok перевів Україну до європейського регіону.