Цитата
“Моя позиція щодо очного навчання учнів початкової школи залишається незмінною. І я дякую колегам, які врахували та підтримали пропозиції не лише МОН, а й батьків та освітян”, - написав Шкарлет.
Деталі
Так, міністр нагадав, що з 22 лютого на всій території України встановлюється "жовтий" рівень, відповідно до якого забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.
Крім того, заборонено проведення масових заходів за участі здобувачів освіти з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів.
Міністр нагадав також, що "червоний" рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС за ініціативи Міністра охорони здоров’я.
"У разі встановлення "червоного" рівня епідемічної небезпеки продовжуватимуть роботу дитсадки та спеціальні заклади освіти, учні 1-4 класів навчатимуться у звичному режимі. Для всіх інших здобувачів освіти запроваджуватиметься дистанційне навчання", - додав Шкарлет.
Що було раніше
Як повідомляв УНН, на засіданні у середу Кабінет міністрів України продовжив термін дії карантину на території України до 30 квітня, встановлюючи його у форматі адаптивного карантину.
Довідково
З 8 по 24 січня в Україні діяв жорсткий карантин з низкою обмежень, зокрема, і щодо сфери торгівлі.
А з 19 грудня 2020 року вводили нові карантинні обмеження — по всій території України правила “помаранчевої” зони.
До них країна повернулася після завершення січневого “локдауну”.
Карантин для протидії поширенню нового типу коронавірусу в Україні запровадили з 12 березня 2020 року. Загалом дію обмежень продовжено до 28 лютого.
Адаптивний карантин вперше введений в Україні влітку, у його межах регіони отримують позначення кольорами відповідно до масштабів поширення у них коронавірусу (у бік зростання) — зелений, жовтий, помаранчевий та червоний.