futbol-dubl-zhiru-dopomig-milanu-rozgromiti-latsio-na-shlyakhu-do-pivfinalu-kubka-italiyi

Футбол: дубль Жиру допоміг "Мілану" розгромити "Лаціо" на шляху до півфіналу Кубка Італії

• 13858 переглядiв

КИЇВ. 10 лютого. УНН. "Мілан" на своєму полі завдав поразки римському "Лаціо" у матчі чвертьфіналу Кубка Італії з футболу, передає УНН з посиланням на сайти клубів.

Зустріч завершилась із рахунком 4:0. Рахунок був відкритий зусиллями Леау, наприкінці тайму дубль здійснив Олів'є Жиру. Крапку у грі поставив Кессі на 79-й хвилині.

Сказано, що другий із забитих м'ячів став для Жиру вже десятим у складі "Мілана", при цьому у стартовому складі він виходив з початку сезону лише вісім разів.

Отже, "Мілан" пройшов у півфінал Кубка Італії, де зіграє проти міланського "Інтера", який здолав "Рому".

Іншу півфінальну пару складуть переможці у матчах "Сассуоло" – "Ювентуса" і "Аталанта" – "Фіорентина".