Так, вона зазначила, що після терористичних атак на мечеті в Крайстчерчі компанія робить кроки в трьох напрямках: прийняття більш суворих правил використання стрімінговой платформи Facebook Live, посилення боротьби з ненавистю на платформах соцмережі і підтримки новозеландської спільноти.
"Ми також інвестуємо в дослідження, спрямовані на створення більш досконалих технологій для швидкого виявлення відредагованих версій насильницьких відео і зображень, і запобігання репоста цих версій", - йдеться в листі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook заборонить контент на підтримку білого націоналізму
Раніше агентство Associated Press з посиланням на керівництво Facebook повідомило, що автоматична система розпізнавання небажаного контенту соцмережі не змогла розпізнати і оперативно заблокувати трансляцію теракту в мечетях в Крайстчерчі. Як зазначає агентство, системи штучного інтелекту не змогли автоматично визначити зміст трансляції та одразу заблокувати її, так як їй не вдалося відрізнити кадри насильства від трансляції відеоігри.
В результаті того, що запис атаки на мечеті була заблокована з великим запізненням, вона дуже швидко поширилося в інтернеті. У Facebook заявили, що за добу після трагедії було видалено понад 1,5 млн розміщених в соцмережі відеозаписів з кадрами теракту в Крайстчерчі. Також адміністрація соцмережі оперативно заблокувала в Facebook і Instagram аккаунти людини, який влаштував стрілянину.
Як повідомляв УНН, Facebook зберігав мільйони паролів користувачів соціальної мережі у відкритому доступі для своїх співробітників протягом багатьох років.