dvoye-ukrayintsiv-potrapili-u-pershu-20-ku-chempionatu-svitu-z-biatlonu

Двоє українців потрапили у першу 20-ку Чемпіонату світу з біатлону

• 9707 переглядiв

КИЇВ. 12 лютого. УНН. Дмитро Підручний та Сергій Семенов потрапили у топ-20 гонки переслідування Чемпіонату світу з біатлону у Хохфільцені (Австрія). Про це йдеться на офіційному сайті Федерації біатлону України, повідомляє УНН.

14-те місце посів Дмитро Підручний, який допустив на стрільбі два промахи. На 15-ому місці фінішував Сергій Семенов, він допустив один промах на третьому вогневому рубежі. Із 45-м результатом на фініш прийшов Олександр Жирний.

Тріумфував у гонці француз Мартен Фуркад, срібло - у норвежця Йоганеса Бьо, бронзу отримав ветеран світового біатлону Уле-Айнар Бьорндален.

У загальному заліку Кубку Світу Дмитро Підручний та Сергій Семенов знаходяться на 19-й та 2—й позиції відповідно.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, українка посіла 8 місце в гонці переслідування на ЧС з біатлону.