dubl-lukaku-dopomig-belgiyi-zdobuti-drugu-zvityagu-v-lizi-natsiy

Дубль Лукаку допоміг Бельгії здобути другу звитягу в Лізі націй

• 8310 переглядiв

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. Збірна Бельгії на домашньому “Стадіоні короля Бодуена” вирвала три очки у зустрічі елітного дивізіону Ліги націй із Швейцарією, передає кореспондент УНН.

У першому таймі бельгійці загрожували кількома спробами, яким не вистачало точності, а також пострілом Карраско з яким впорався кіпер Зоммер.

По перерві уболівальники арени у Брюсселі побачили три взяття воріт і два у виконанні своїх улюбленців. На 58 хвилині комбінацію господарів закінчив Ромелу Лукаку, а на 84 хвилині форвард “Манчестер Юнайтед” оформив дубль. Між голами Лукаку у воротах Куртуа відзначився Гаврановіч — 2:1.

Додамо також, після двох зіграних турів у групі 2 Дивізіону А Бельгія має максимальні шість очок, а швейцарці з 3-ма займають другий рядок.