donbas-peremig-biliy-bars-u-pershomu-matchi-roku-ukhl

"Донбас" переміг "Білий Барс" у першому матчі року УХЛ

• 7960 переглядiв

КИЇВ. 8 січня. УНН. У першому матчі 2017 року ХК “Донбас” на дружківській Льодовій арені “Альтаїр” обіграв білоцерківцівський “Білий Барс” 6:3. Про це інформує сайт УХЛ, передає УНН.

Перша шайба у 2017 році в Українській хокейній лізі була закинута на екваторі першого періоду. Її автором став форвард “Білого Барса” Кирило Бондаренко. Гості непогано оборонялися, але перша ж більшість “Донбасу” змусила їх капітулювати. Спершу цифри на табло зрівняв Ігор Кугут, а потім вперед свою команду вивів Євген Нікіфоров.

Другий період проходив за схожим сценарієм. Знову “Барси” закинули першими — свою колишню команду засмутив Сергій Бабинець. Але на його гол донеччани відповіли влучними кидками Романа Благого і Єгора Єгорова.

У заключному періоді, як і в двох попередніх, також було закинуто три шайби, але в іншому порядку. Спершу розрив в рахунку збільшив Роман Благой, але буквально через пару хвилин свою другу шайбу в матчі відправив у сітку Бондаренко. Крапку ж поставив Микита Буценко за півтори хвилини до кінця.

Нагадаємо, що 10-го січня виступи в чемпіонаті продовжаться двома баталіями: “Кривбас” — “Дженералз” і “Кременчук” — “Витязь”.