dnipro-obigrav-khimik-u-tsentralnomu-matchi-superligi-pari-match

Дніпро обіграв Хімік у центральному матчі Суперліги Парі-Матч

• 9375 переглядiв

КИЇВ. 12 листопада. УНН. Віце-чемпіон України южненський "Хімік" потерпів домашньої поразки від бронзового призера чемпіонату України "Дніпра" у зустрічі Суперліги Парі-Матч, передає кореспондент УНН.

Гості завдяки Ревзіну та Глєбову повели 5:0, а згодом зробили ривок 12:0, як наслідок 16:25 після першої чверті за дніпрянами.

В третій чверті гості також біли кращими 17:24 та довели справу до більш ніж переконливої звитяги – 65:90.

Відзначимо вклад Тимофеєнка – 22 очки, Ревзіна, Глєбова, Шунделя та Закурдаєва у яких по 10 очок, в перемогу "Дніпра".

Примітно, що гості закінчили протистояння із 74 відсотками влучання із ближньої та середньої відстані – другий кращий показник команди у сезоні.

Зауважимо, що "Дніпро" має найменшу кількість поразок в чемпіонаті – 1, при 8 виграшах. "Хімік" виграв тільки три рази при 3-х поразках.