biatlonistka-i-varvinets-stala-naykraschim-snayperom-kubka-svitu

Біатлоністка І.Варвинець стала найкращим снайпером Кубка світу

• 10236 переглядiв

КИЇВ. 21 березня. УНН. Українська біатлоністка Ірина Варвинець стала найкращим снайпером Кубка світу сезону 2016/17, передає УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

І.Варвинець допустила лише 24 промахи з 293 пострілів – 91,8 відсотки влучності. У найближчої конкурентки білоруски Надії Скардіно показник в 90,7 відсотків.

Попри таку показову стрільбу І.Варвинець завершила сезон лише 40-ю в загальному заліку, адже мала 13,2 секунди відставання ходом на кожному кілометрі перегонів від лідера сезону за швидкістю Кайсою Макаряйнен з Фінляндії.

Примітно, що найякіснішу стрільбу українка демонструвала в естафетних гонках - три незакритих мішені при 73 пострілах.

Щодо інших представниць України, то на 15 місці розташувалася Юлія Журавок (87,4 відсотки), Олена Пігрушна – 26 (86,1), Ольга Абрамова – 35 (84,3), Юлія Джима – 36 (84,1).

Відзначимо, що у чоловіків кращий результат серед українців має Артем Прима – 19 (86).

Додамо також, у чоловіків перше місце влучності посів француз Мартен Фуркад – 90,7 відсотки.