bavariya-zdobula-vigrash-u-vidnovlenomu-chempionati-nimechchini

"Баварія" здобула виграш у відновленому чемпіонаті Німеччини

• 11126 переглядiв

КИЇВ. 18 травня. УНН. Мюнхенська "Баварія" перемогла в першому матчі відновленої німецької Бундесліги у гостьовому протистоянні із ФК "Уніон Берлін", повідомляє УНН з посиланням на сайт "Баварії".

Роберт Левандовскі на 40-й хвилині відкрив рахунок з пенальті. За десять хвилин до кінця основного часу Бенжамен Павар вирішив всі питання про переможця – 0:2.

Маючи на рахунку 58 очок після 26 матчів "Баварія" впевнено лідирує в турнірній таблиці. Відрив від другої дортмундської "Боруссії" становить чотири очки.

Примітно, що завдяки голу Левандовскі став першим футболістів з топ-5 європейських чемпіонатів, кому підкорилася позначка в 40 забитих м'ячів (в усіх турнірах) - рівно стільки він забив і в минулому сезоні.