amerikanki-virvali-peremogu-u-shvedok-v-komandnomu-zmaganni-z-lizhnikh-gonok-na-oi-2018

Американки вирвали перемогу у шведок в командному змаганні з лижних гонок на ОІ-2018

• 9073 переглядiв

КИЇВ. 21 лютого. УНН. У командному фіналі змагань з лижних гонок Олімпійських ігор у Пхьончхані збірна США виграла комплект золотих нагород, передає УНН з посиланням на сайт турніру.

Американська команда у складі Джессіки Діггінс та Кіккан Рендалл всього на 0,19 секунди на фініші виграли у шведського колективу Шарлотти Калла і Стіни Нілссон. Норвезький дует Маріт Бьорген і Майкен Касперс Фалла закінчили з "бронзою".

Зауважимо, що США стала найчисельнішою командою на Олімпіаді - 242 спортсмени, далі йде Канада — 226 осіб. Господар Південна Корея має персональний рекорд за кількістю своїх спортсменів — 1444, які змагаються у всіх 15 видах спорту.

Нагадаємо, що українська жіноча збірна не змогла вийти до фіналу.

Як повідомляв УНН, що шведки Нілссон і Калла раніше виборювали на цих Іграх дві "золоті" та одну срібну медаль.