yuniorska-khokeyna-zbirna-ukrayini-triumfuvala-na-kubku-chotirokh-natsiy

Юніорська хокейна збірна України тріумфувала на "Кубку Чотирьох націй"

• 8747 переглядiв

КИЇВ. 1 січня. УНН. У Будапешті завершився міжнародний хокейний турнір “Кубок Чотирьох націй”, в якому брала участь команда України серед 18-річних, інформує УНН з посиланням на УХЛ.

У фінальному поєдинку юніорська збірна команда України здобула перемогу над першою командою Угорщини (червоні) з розгромним рахунком 5:1.

Наша команда дуже впевнено розпочала гру, за перші вісім хвилин відправивши у ворота господарів три шайби (Матейченко, Даниленко, Халін).

У середині заключного періоду угорцям вдалося відновити натяк на інтригу, проте заключне слово було за нашою командою. Шайби двох Богданів — Арабова та Середницького — встановили остаточний рахунок гри на табло.

Таким чином українська збірна після дворічної перерви знову стала переможцем “Кубку Чотирьох націй”. Свій наступний турнір команда Олега Ігнатьєва проведе у лютому в Польщі, де поміряється силами з місцевою збірною, а також Угорщиною та Австрією U19.

Додамо також, у квітні “синьо-жовті” братимуть участь у домашньому чемпіонаті світу у Києві.