yunatska-zbirna-ukrainy-z-mma-zdobula-pershe-mistse-na-chempionati-svitu-v-oae

Юнацька збірна України з MMA здобула перше місце на чемпіонаті світу в ОАЕ

• 15262 переглядiв

Українська збірна з MMA здобула перше місце на чемпіонаті світу в ОАЕ серед дітей, юнаків та юніорів. Команда виборола 33 медалі у трьох вікових категоріях, ставши найкращою серед 700 спортсменів з 47 країн.

Четвертий раз поспіль найкраща збірна у світі, - у трьох вікових категоріях, українські представники змішаних єдиноборств здобули 33 медалі на першості світу в Абу-Дабі.

Пише УНН із посиланням на Міністерство молоді та спорту України.

Збірна України зі змішаних єдиноборств посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті світу серед дітей, юнаків та юніорів в Абу-Дабі (ОАЕ).

Це вже четверте поспіль досягнення: українська юнацька збірна з MMA краща серед 700 спортсменів з 47 країн світу.

Нагадаємо

Україна фінішувала на 22-му місці у медальному заліку Олімпіади-2024, що є найкращим результатом за 12 років. США стали переможцями медального заліку, випередивши Китай за кількістю срібних нагород.