Деталі
Загалом було проаналізовано понад 3000 емодзі у твітах із геотегами з усіх країн світу.
Більшість користувачів використовують емодзі у вигляді червоного серця своїх дописах. Водночас емодзі не є універсальною мовою та може мати різне значення у країнах. Наприклад, у Китаї емодзі, що плескає в долоні, пропонує «займатися коханням», тоді як емодзі «піднятий палець вгору» у Греції може образити.
У багатьох країнах найпоширенішим емодзі є їхній національний прапор.
Цікаво, що у Польщі в 2023 році найпопулярнішим емодзі став прапор України. Поляки найчастіше ділиться українським прапором у своїх дописах, ймовірно, через російське вторгнення в Україну.
Доповнення
17 липня виповнилося 10 років Всесвітньому дню емодзі. Цей день відзначає вплив емодзі на спілкування, які додають емоційної глибини цифровим розмовам за допомогою лише кількох простих символів.
Найперший набір емодзі був створений в 1995 році японцем Шігетака Куріта. Первісним завданням їх було спрощення обміну електронними повідомленнями.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 46% підлітків у США відповіли, що соціальні мережі змушують їх почуватись гірше
У 2015 році Оксфордський словник англійської мови вперше назвав словом року «emoji».
Слово emoji походить від японської мови: «e» — картинка, «mo» — письмо, «ji» — символ.
17 липня було обрано датою проведення Всесвітнього дня емодзі, оскільки саме ця дата відображається на «календарі» емодзі, який широко використовується на різних платформах.