vitse-chempioni-svitu-virvali-peremogu-u-pershiy-gri-vidboru-na-yevro-2020

Віце-чемпіони світу вирвали перемогу у першій грі відбору на Євро-2020

• 8136 переглядiв

КИЇВ. 22 березня. УНН. Футбольна збірна Хорватії вдома на стадіоні "Максімір" зустріла національну команду Азербайджану в рамках першого туру відбору до ЧЄ-2020, передає кореспондент УНН.

Гравець російських "Крильев Советов" Шейдаєв відкрив рахунок на 19 хвилині ударом від перекладини, тим самим заявивши про можливий сенсаційний підсумок протистояння. Проте "гол у роздягальню" оформив Баришич, який додав м'яч після удару головою Чалета-Цара – 1:1.

Шедевральний гол ледь не вдався капітану "картатих" Модрічу на 56 хвилині. Півзахисник із гострого кута закручував м'яч зі штрафного під поперечину, але страж воріт зумів у карколомному стрибку перевести ігровий снаряд на кутовий. Героєм для хорватів став Крамаріч – у чужій штрафній прибрав капітана азербайджанців та пробив під дальню стійку (2:1).

Зауважимо, що збірна Азербайджану забила хорватам вперше в історії їх протистоянь.

Додамо також, віце-чемпіони світу хорвати 24-го березня гостюватимуть в Угорщині.