vidbir-na-chs-2022-viluchennya-mikolenka-ta-penalti-prizveli-do-vtrati-ukrayinoyu-peremogi

Відбір на ЧС-2022: вилучення Миколенка та пенальті призвели до втрати Україною перемоги

• 31866 переглядiв

КИЇВ. 29 березня. УНН. На НСК "Олімпійський у Києві відбулося протистояння збірних України та Фінляндії з футболу у кваліфікації на чемпіонату світу 2022 року, передає кореспондент УНН.

На 16 хвилині Маліновський дальнім пострілом по центру перевірив пильність голкіпера гостей. Пізніше воротар Йоронен здійснив ще один сейв після спроби з-за меж штрафної від Зінченка.

У другій частині протистояння захисник гостей врятував власні ворота своєю головою, вибивши м'яч з-за межі поля після удару з лівої від Караваєва. Але втримати нічийний результат скандинавці не зуміли. На 80 хвилині Жуніор Мораес замкнув простріл низом від Караваєва – 0:1.

Проте фол Віталія Миколенка у власній штрафній призвів до його вилучення та точного пенальті від Теему Пуккі – 1:1.

Примітно, що команди зустрічалися у відборі на ЧС-2018. Тоді українці виграли 1:0 вдома і 2:1 в гостях.

Україна та Фінляндія набрали по два пункти у групі D. Лідером групи є чинні чемпіони світу французи (4).