“Ми вже рухаємся у напрямку переходу на електронні підручники. Відтепер видавництва обов’язково надаватимуть МОН електронну версію підручника, але цього недостатньо — маємо працювати над мультимедійними додатками, що є в таких підручниках у більшості цивілізованих країн світу. Є навіть держави, що не закуповують паперові підручники — виключно електронні”, — розповіла Л.Гриневич.
Як повідомили у прес-службі, директор та педагоги гімназії №2 переконані, на відміну від паперових підручників, електронні дають можливість контролю за роботою школяра, є мультимедійними та інтерактивними, що цікаво для учнів, та можуть бути доступними на багатьох ґаджетах одночасно.
Міністр зазначила, що такий формат може бути цікавим для сучасних дітей, заохотити їх до навчання, а також стати фактором, у зв’язку з яким шкільний портфель стане легшим.
“Мені здається, що ваша платформа — гарна регіональна практика, яка заслуговує на поширення в усій Україні”, — зазначила міністр, звертаючись до розробників платформи інтерактивних підручників.
Нагадаємо, МОН і МОЗ розробляють нові санітарні норми використання гаджетів.