Ініціатори вважають, що у такий спосіб правоохоронці могли би активніше реагувати на незаконні АГЗП, які постійно з’являються в різних регіонах країни.
ЧИТАТИ ТАКОЖ: Масштаби нелегального ринку пального в Україні
“В Асоціації давно говорили про базу даних „нелегалів“. Ідея виняткова і дуже актуальна після прийняття рішення про скасування роздрібного акцизу. Коли все економічні важелі включені Карта буде відображати реальну картину”, — зазначено в повідомленні.
Аби данні разом із фото нелегальних АЗС можна було вносити до карта швидко варто розробити її мобільний додаток, додали в Асоціації.
Нагадаємо, як повідомляв УНН, в місті Києві нараховується близько 420 нелегальних АГЗС і 203 АЗС, на яких встановлені газові модулі.
За словами С.Корецького, цивілізований ринок постійно і відверто говорить про ситуацію, яка зараз складається на ринку палива через “розгул” “сірих” дилерів.
“Ми пишемо відкриті листи, звертаємося до правоохоронних органів з тим, щоб вони вживали всіх необхідних дій для того, аби зупинити цю незаконну діяльність.
Звичайно, у стані економічної кризи люди будуть шукати для себе більш дешевші варіанти, і пального також. Завдання одне — позакривати незаконні осередки паливного бізнесу, та дати таким чином можливість системним гравцям, які сплачують всі податки, які везуть якісне пальне, працювати так, як вони працюють”, — наголосив гендиректор компанії WOG.
Як відомо, роздрібний акциз, який експерти називають основною причиню розквіту нелегального ринку пального, може бути скасованим до кінця року.