"Поїдуть на Львівщину, у Буковель, Славське, Трускавець. На Закарпатті це, безумовно, курорти гірськолижні й курорти з термальними джерелами, екскурсійні тури. Туди, мабуть, найбільша кількість туристів поїде. Безумовно, такі туристичні центри будуть, як Кам'янець-Подільський, Одеса, Чернівці. І це, певно, все по Україні", - зазначив він.
За його словами, значна частина українських туристів під час свят надає перевагу активному відпочинку і обирає гірськолижні курорти. Також багато українців їде в екскурсійні тури на свята - зокрема, Церук відзначив популярні серед внутрішніх туристів міста Західної України Львів, Ужгород, Мукачеве.
За його інформацією, більшість номерів у найкращих готелях популярних туристичних місць уже заброньовані, тож наразі залишаються, в основному, або найбільш дорогі пропозиції, або житло у віддалених від центру куточках курортів чи гірськолижних підйомників.
"Готелі вже майже всі заброньовані, починаючи з 27-28 грудня. Залишається не така велика кількість - або найбільш дорогі, або розташовані далеко від підйомників чи якихось локацій", - зазначив директор центру.
При цьому він додав, що попри призначення додаткових потягів на новорічні свята задовольнити весь туристичний попит всередині країни залізниця не зможе.
"На деякі напрямки, безумовно, вистачить квитків, однак спонтанні поїздки не будуть забезпечені", - додав експерт.
Нагадаємо, в Україні призначать 35 додаткових поїздів до новорічних та різдвяних свят.