ukrainska-vesluvalnytsia-liudmyla-babak-vdesiate-stala-chempionkoiu-yevropy

Українська веслувальниця Людмила Бабак вдесяте стала чемпіонкою Європи

• 9366 переглядiв

27-річна Людмила Бабак з Енергодара виборола "золото" на чемпіонаті Європи з веслувального марафону в Познані. Вона перемогла в каное-одиночці на дистанції 15,4 км, показавши результат 01:25:30.58.

Українська веслувальниця вдесяте у своїй кар'єрі стала чемпіонкою Європи. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

Українська 27-річна веслувальниця Людмила Бабак з Енергодара здобула свою 10 перемогу на чемпіонаті Європи з веслувального марафону.

На змаганнях у польській Познані вона виграла "золото" в каное-одиночці на дистанції 15,4 км, показавши результат 01:25:30.58.

Це вже друга перемога Бабак на цьогорічному чемпіонаті після золотої медалі на дистанції 3,4 км.

Кіпер привітав веслувальника з Чорноморська, який став срібним призером чемпіонату світу22.07.24, 21:19