“Склад Агентства складається з людей, які володіють питанням якості вищої освіти та мають добру репутацію. Головне завдання зараз — встановлення прозорих, зрозумілих правил, як буде працювати Агентство, зокрема, напрацювання великої кількості нормативно-правових актів, за якими воно надалі працюватиме”, — розповіла Лілія Гриневич.
Одне з ключових завдань Нацагентсва — робота над створенням нової системи забезпечення якості вищої освіти. Внутрішня система забезпечення якості передбачає, що заклад у співпраці з роботодавцями, студентами, викладачами, місцевою владою, жертводавцями тощо визначає мету своєї програми і формує систему, за якою перевіряє, наскільки ефективно заявлена мета досягається.
Зовнішня система забезпечення якості (те, що називають процесом “акредитації”) покликана перевірити, наскільки працює внутрішня і, відповідно, наскільки заявлені цілі досягаються також в порівнянні з іншими подібними програмами.
Таким чином одним із найважливіших для роботи Нацагентства документів є Положення про порядок акредитації освітніх програм, що був днями підписаний Лілією Гриневич.
Нагадаємо, комітет з цифрових технологій при МОН хоче навчати школярів і вчителів кібербезпеці.