u-stolichnomu-pritulku-dlya-tvarin-rozpovili-pro-naslidki-karantinu

У столичному притулку для тварин розповіли про наслідки карантину

 • 22105 переглядiв

"З 12 березня, на початку карантину, і протягом двох місяців, у нас дуже непогано забирали тварин. Не можу сказати, що прямо був "бум", але, щонайменше, понад 70 тварин ми влаштували. Десь з 18 травня пішло на спад і, загалом, влаштували всього дві тварини донині. Тобто, з 18 і до цього дня зовсім сумно. Точно так і з фінансової точки зору", - сказала Олександра Мезинова.

Вона зазначила, що зазвичай на місяць забирають 27-30 тварин. А під час карантину за два місяці забрали 70 тварин.

"У нас дуже серйозний відбір господарів, і потенційні господарі говорили про те, що просто матимуть можливість на карантині більше познайомитися з твариною, адаптувати її до своєї квартири або будинку. Їм простіше буде з ним знайти спільну мову, поки буде карантин", - додала Олександра Мезинова.

За її словами, за час карантину було три людини, які хотіли віддати тварину в притулок.

"Вони начиталися дивних людей, які говорили про те, це на початку було, що коронавірус переходить від тварини до людини. І заражає його. Тому, вони хотіли здати. Була одна на черзі кішка на здачу і дві собаки. Я з ними розмовляла, проводила бесіду, і в результаті жодна тварина це не приїхало до нас. Не можу сказати, чи то люди прислухалися до того, що я говорю, чи то вони просто вирішили кудись в інше місце віддати. А так, в принципі, за час карантину не було такого "буму" віддавання тварин", - сказала Олександра Мезинова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тварини не йдуть на карантин: як допомогти притулкам під час пандемії

Вона зазначила, що тварин привозили, але як завжди - хтось збитий, когось підкидали.

"В принципі, "бум" розпочався зараз. Ось, напевно, з перших чисел червня. Почався "бум", тому що у нас величезна зараз кількість цуценят і кошенят. Без кінця ми знаходимо під своїми воротами мішки, коробки з малюками. І дзвінків величезна кількість. Уже відмовляю, кому можливо, а кому неможливо - доводиться забирати", - додала Олександра Мезинова.

На її думку, сплеск кількості тварин, яких віддають, - пов'язаний не з карантином, а з сезонністю. Зазвичай в місяць віддають 30-40 тварин.

"Це люди, які їдуть. Люди, у яких померли родичі, і вони не можуть таку кількість тварин забрати до себе. Люди, які знаходять на вулиці, на дорозі теж, коробки з малюками. Ось такі, в основному, причини. Ну, і травмовані, звичайно, тварини. Дуже часто люди беруться допомогти травмованій тварині, і потім просто не розуміють, що з нею робити далі. Її випустити вже шкода, тому що вона знову може потрапити під машину, а люди в неї вклали вже скільки сил, часу і грошей, що їм вже шкода її випускати на вулицю. Або другий варіант - що вона все одно після операції вже є інвалідом, тому не виживе на вулиці", - додала Олександра Мезинова.

Нагадаємо, на початку епідемії МОЗ допустив, що домашні тварини можуть бути проміжними носіями коронавірусу.

28 лютого в Гонконзі на карантин помістили собаку, у якої результат аналізу на коронавірус був позитивним.

Після цього хворобу підтвердили у тигриці в Нью-Йоркському зоопарку, а також у котів та інших тварин.

Українські Національні Новини

Суспільство

    Популярні

    Новини по темі

    Коронавірус у Києві за добу підтвердили у ще 95 людей

     • 12958 переглядiв

    Кабмін утворив 129 районів в Україні

     • 45359 переглядiв

    Сьогодні Кабмін подасть нову версію Програми дій уряду

     • 11275 переглядiв