Зокрема, українці вказують, що “Aznauri” містить цукор, причому у великих кількостях.
“Напій приємний на смак, солодкуватий аромат. Але це не коньяк, а саме напій! Так як справжній коньяк не повинен містити цукор. Переваги: Коркова пробка. Недоліки: Наявність в складі „коньяку“ цукру, причому за смаком — не малої кількості. Плюс на пляшці стерта дата розливу”, — йдеться у відгуку.
За словами споживачів, “Aznauri” ніякого відношення до коньяків не має.
“Я нікому не раджу даний коньяк. Я його і коньяком не назву. Приємний на запах, але жахливо спиртом смердить. Краще вже купити хорошу горілку, ніж пити такий напій. До коньяку він точно відношення не має. Переваги: Приємний запах можу виділити тільки. Недоліки: Жахливо спиртувий. Після чарки чуєш тільки спирт, ніяких нот”, — йдеться у відгуку.
Також споживачі підкреслюють, що “Aznauri” ніякого відношення не має до грузинських коньяків.
“У кращих традиціях китайських підробок. Під грузинською назвою — український виробник. Грузинські коньяки якісні, і коштують дорожче. А рідні українські — це суміш спирту з домішкою. Хто думає, той розуміє. Соромно за державу, яка допускає цю гидоту на вітчизняній ринок. Переваги: немає”, — йдеться у відгуку.
Відзначимо, що в Україні продовжують реалізовувати “псевдогрузинські коньяки”. За даними АМКУ до таких відносяться: “Азнаурі”, “Аджарія”, “Гудаурі”, які насправді виробляються в Україні.
Виробники цих напоїв вводять споживача в оману, намагаючись видати свою продукцію за “грузинську”. Для цього використовуються назви, шрифти і реклама на “грузинський” манер.
АМКУ зажадав від виробників (ТОВ “Атлантіс” (ТМ “Аджарія”), ТОВ “Лоцмен” (ТМ “Азнаурі”), ТОВ “СП Аквавінтекс” і ТОВ “Українська дистрибуційна компанія” (ТМ “Гудаурі”) протягом 10 днів прибрати зі своїх “коньяків” будь-яку асоціацію з нібито іноземним походженням товару.
Щоправда, через кілька місяців, псевдогрузинські коньяки продовжують продавати в Україні, в тому числі на таких майданчиках як Rozetka.