Цитата:
"Хлопчик живий, перебуває у лікарні. І що саме сталося, ми встановимо в ході розслідування. Говорити конкретно зарано, але, за попередньою інформацією, "групи смерті" до цього не мають відношення", - повідомили у поліції.
Деталі
Інцидент стався у ніч з суботи на неділю.
За даними поліції, за цим фактом відкрито провадження за частиною 3 статті 120 (Доведення до самогубства неповнолітнього) Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування.
Доповнення
Останнім часом в Україні побільшало трагічних випадків з дітьми.
Так, у ліцеї у Боярці, що неподалік від Києва, 16 лютого дві семикласниці отруїлися препаратом “Дротаверин”, одна дівчинка загинула, інша — госпіталізована. Пізніше у прокуратурі повідомили, що дві учениці “побачили в одній із соцмереж відео із закликом випити 40 таблеток медичного препарату і вирішили спробувати”, що в результаті і привело до трагедії. Розпочато кримінальне провадження за фактом доведення дівчат до самогубства.
Наступного ж дня після інціденту стало відомо, що в Умані на Черкащині в школі дві восьмикласниці наковталися пігулок та потрапили до лікарні.
Неповнолітня дівчина у Добропіллі на Донеччині також наковталася пігулок і потрапила до лікарні з отруєнням.
В Одесі 13-річну дівчину переїхав поїзд, зі слів машиніста, вона лягла прямо на рейки. Поліцейські розслідують обставини загибелі малолітньої одеситки.
У Києві 12-річна дівчинка випала з восьмого поверху висотки.
У Сумах двоє неповнолітніх дівчат наковталися пігулок і самі викликали "швидку".
Також днями стало відомо, що у справі про самогубство 10-річного хлопчика у селі Чайки на Київщині, що сталося наприкінці січня, перевіряють можливу участь малолітнього у соцгрупах суїцидального характеру для підлітків, за правилами яких діти повинні вчинити спробу закінчити життя самогубством.
На тлі цього Уповноважений з прав дитини в Україні Микола Кулеба заявив, що підтримує заборону в Україні соцмереж, в яких немає контролю за шкідливим для дітей контентом, зокрема мережі Tik Tok.