Точні цифри він не назвав, однак зазначив, що цей бюджет вище, ніж дохід Facebook при виході на біржу в 2012 році.
За словами глави Facebook, команда компанії і розроблене нею автоматизоване програмне забезпечення щодня блокує понад мільйон фальшивих акаунтів, більшість з них виявляється вже через кілька хвилин після реєстрації. Цукерберг додав, що близько 35 тисяч фахівців аналізують зміст постів та займаються забезпеченням безпеки контенту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співробітники Twitter, Facebook, Google та ВООЗ обговорили боротьбу з дезінформацією щодо коронавірусу
Цукерберг визнав, що у 2016 році, напередодні виборів президента США, Facebook занадто повільно відреагувала на пропагандистську кампанію, яка, за даними ряду західних спецслужб, проводилася в інтересах Москви. Російська влада подібні звинувачення на свою адресу відкидає. Марк Цукерберг зазначив, що корпорація тепер набагато краще підготовлена і не допустить подібного втручання в президентські вибори в Сполучених Штатах, заплановані на 3 листопада 2020 року.
При цьому засновник соцмережі вважає, що немає необхідності в спеціальних регулятивних нормах для “шкідливого контенту”. “Зараз існують два підходи в профільних галузях — один можна застосувати до газет та існуючих медіа. Інша модель використовується стосовно телекомунікаційних компаній, які просто є ретрансляторами даних, однак ви не залучите їх до відповідальності, якщо хтось скаже щось шкідливе по телефону, — пояснив Цукерберг. — Думаю, нам би підійшов якийсь середній шлях”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook оголосив про заходи протидії дезінформації про коронавірус
Мюнхенська конференція з безпеки — 2020 проходить в столиці Баварії з 14 по 16 лютого. На ній присутні 35 глав держав і урядів, а також близько ста міністрів оборони і глав МЗС, і інші впливові громадські діячі.
Зранку суботи Президент України Володимир Зеленський поділився фотографією з директором Facebook Марком Цукербергом на полях конференції.