sportsmen-iz-gorishnikh-plavniv-zdobuv-zoloto-na-mizhnarodnomu-turniri-zi-strilbi

Спортсмен із Горішніх Плавнів здобув "золото" на Міжнародному турнірі зі стрільби

• 7496 переглядiв

ПОЛТАВА-КИЇВ. 18 листопада. УНН. Спортсмен із Горішніх Плавнів Максим Городинець виборов золоту медаль на 22-му Міжнародному турнірі зі стрільби "Олімпійські надії", що проходив у м.Нітра (Словаччина), поінформували УНН-Центр у прес-службі міської ради Горішніх Плавнів.

У складі кадетської збірної України Максим Городинець став переможцем командної першості у стрільбі з пневматичного пістолету (дистанція − 10 метрів, 60 пострілів).

Як повідомялв УНН, українська важкоатлетка Лариса Соловйова встановила світовий рекорд в присіданні зі штангою на чемпіонаті світу з пауерліфтингу в Орландо.