Міжнародні партнери продовжують військову підтримку ЗСУ не лише зброєю, а й сучасним обладнанням, яке допоможе посилити кібербезпеку України. Про це заявили у Міністерстві оборони України, передає УНН.
Деталі
Латвійські телекомунікаційні компанії LMT та TET за підтримки латвійської громадської організації Entrepreneurs for Peace передали 300 ноутбуків для масштабування логістичної системи SAP
У відомстві додали, що ця техніка допоможе вести облік речового забезпечення у ще 150 військових частинах.
Доповнення
Крім того, під час час 17-го засідання Контактної групи з питань оборони України Естонія оголосила про свій перший внесок в ІТ-коаліцію у розмірі 500 тисяч євро. Раніше свій внесок зробив Люксембург – обсягом 10 мільйонів євро.
Під час засідання про приєднання до коаліції заявила Ісландія. Це вже сьома країна-партнер, що приєдналася до ініціативи. Раніше приєдналися Естонія, Люксембург, Бельгія, Латвія, Литва та Данія - додали в Міністерстві.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна та Литва підписали угоду про технічне та фінансове співробітництво
Зазначається, що Україна також закликала доєднатись до IT-коаліції і Німеччину — під час візиту німецького міністра оборони Бориса Пісторіуса до Києва
Довідково
ІТ-коаліція — це спеціальна група держав у рамках Контактної групи з питань оборони України ("формат Рамштайн") під керівництвом Естонії та Люксембургу, яка зосереджена на наданні підтримки Міністерству оборони України та Збройним Силам України у сфері ІТ, зв’язку та кібербезпеки.
Нагадаємо
Очільник департаменту міжнародного оборонного співробітництва Геннадій Коваленко заявив, що рамштайнський формат зміщується в бік довгострокової підтримки України з систематичним плануванням оборонних спроможностей у таких сферах, як авіація і морська безпека.