rezultativniy-pas-zinchenka-dopomig-manchester-siti-obigrati-pszh

Результативний пас Зінченка допоміг “Манчестер Сіті” обіграти “ПСЖ”

• 14023 переглядiв

КИЇВ. 29 квітня. УНН. Французький “ПСЖ” на “Парк де Пренс” приймав “Манчестер Сіті” у рамках першого протистояння команд в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, передає кореспондент УНН.

Доволі швидкий гол вдався парижанам у зустрічі. Рахунок був відкритий зусиллями Маркіньоса, яка реалізував навіс з кутового від Ді Марії. Ситуація після першої половини змінилася, коли на поле з’явився наш Олександр Зінченко (61). Де Брюйне з передачі Зінченка закрутив м’яч під дальню стійку, голкіпер Навас не очікував такого перебігу подій та не врятував власних партнерів по команді.

Останні 15 хвилин парижани догравали у меншості через грубий фол ззаду по ногам Гюндогана від Ідрісса Гуйе — 1:2.

Зінченко з’явився на полі на 61 хвилині у поєдинку з “ПСЖ” і дограв його до кінця.