"Сьогоднішній, так званий "цивілізований світ" не в змозі боротися з несправедливістю. І фактично він є "мовчазним спостерігачем" всього, що відбувається", - написав Зейтуллаєв.
На його переконання, такі речі як права людини, свобода совісті тощо існує лише на папері, а тому будь-які заяви про засудження незаконних дій по відношенню до кримських татар не мають сили.
Політв’язень запропонував новий формат боротьби за права людини і свободу кримських татар:
1. Щодо дискримінації кримських татар-мусульман мають прийматися не тільки рішення, що будуть фактично лише на папері, а й їх практичне застосування в житті.
2. Говорити завжди і всюди, наприклад, на круглих столах, семінарах, конференціях, форумах, в якому положенні знаходяться громадські активісти, громадські журналісти, волонтери та подібні їм люди в Криму.
3. Продовжувати готувати різнорідні проекти для в’язнів сумління та їх сімей у Криму та за його межами на підтримку політв’язнів.
"Застосуйте максимум зусиль для здійснення будь-яких ініціатив, направлених на зміну порочної дійсності", - закликав Зейтуллаєв.
Раніше повідомлялося, що МЗС України назвало переслідування Росією кримських татар проявом расової дискримінації.
Нагадаємо, у квітні Північно-Кавказький окружний військовий суд Росії засудив фігуранта “справи Хізб ут-Тахрір” Руслана Зейтуллаєва до 12 років позбавлення волі.