На прохання прокоментувати справу він сказав, що в Федерації Боснії і Герцеговини була "сфабрикована фальшива історія", і що Україна ніколи не піднімала питання про зникнення ікони.
"Це сімейна ікона. Навіть сьогодні влада в Україні не шукала цю ікону. Ви придумали історію, посол України сказав, що вона заснована на повідомленнях ЗМІ, отже, на вашій брехні. На підставі цього ви влаштували роман... Я подзвоню людям, які подарували мені цю ікону, я поверну її їм публічно, і нехай вони пояснять інші речі", - сказав Додік.
Нагадаємо, раніше офіс сербського члена президії Боснії і Герцеговини Мілорада Додіка повідомив посольство України в Боснії і Герцеговині про те, яким чином вона опинилася на території іншої держави та як потрапила до політика.
У свою чергу Україна звернулася до Боснії і Герцеговини з проханням невідкладно передати їй ікону для проведення детальних експертиз.
Як повідомляв УНН, в грудні посольство України в Боснії і Герцеговині направило ноту до Міністерства закордонних справ БіГ з проханням надати докладну інформацію про те, чому 300-річну українську ікону подарували міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову.
Ікону Лаврову 14 грудня подарував головуючий президії Боснії і Герцеговини (БіГ), сербський представник Мілорад Додік, коли той відвідував БіГ.
18 грудня прокуратура Боснії і Герцеговини порушила справу про те, як українська золота ікона прибула в країну.