olimpiada-2024-rozklad-vystupiv-ukrainskykh-sportsmeniv-na-3-serpnia

Олімпіада-2024: розклад виступів українських спортсменів на 3 серпня

• 13340 переглядiв

3 серпня українці виступлять у стендовій стрільбі, велоспорті, плаванні, фехтуванні, гімнастиці, веслувальному слаломі та легкій атлетиці. Олександр Хижняк гарантував Україні третю медаль Олімпіади-2024.

На Олімпійських іграх - 2024 у Парижі 3 серпня українці виступлять у стендовій стрільбі, велоспорті, плаванні, фехтуванні, гімнастиці, веслувальному слаломі та легкій атлетиці, повідомили у НОК України, пише УНН.

"Сьогодні, 3 серпня, у восьмий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України будуть змагатися у 7 видах спорту", - повідомили у НОК.

Фехтування (шабля, командні), будуть розіграні медалі

14:00 — жінки, 1/4 фіналу: Ольга Харлан, Олена Кравацька, Аліна Комащук, Юлія Бакастова

Підсумки змагального дня 2 серпня

У сьомий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися у 7 видах спорту. Боксер Олександр Хижняк гарантував України третю медаль Олімпіади — щонайменше "бронзу".

Стрибки у воду (синхрон трамплін 3 м)

Олег Колодій та Данило Коновалов посіли сьоме місце у фіналі (348.27).

Академічне веслування

Ігор Хмара та Станіслав Ковальов фінішували п’ятими у фіналі B і на 11-му місці завершили змагання серед двійок парних легкої ваги.

Кульова стрільба (малокаліберний пістолет 25 м)

Олена Костевич, показавши 25-й результат у кваліфікації, не змогла вийти до фіналу і завершила свої виступи на Олімпіаді.

Дзюдо (вагова категорія 78 кг+)

Христина Гоман поступилася по шидо в 1/16 фіналу Маріт Кампс з Нідерландів і завершила боротьбу на Іграх.

Михайло Кохан з результатом 77.42 м впевнено кваліфікувався до фіналу змагань у метанні молота.

У жіночих стрибках у висоту до фіналу вийшли дві з трьох представниць України — Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко. Для цього їм виявилося достатнім подолати висоту 1.95 м. Юлія Левченко не зуміла взяти 1.83 м.

Олександр Погорілко, Тетяна Мельник, Данило Даниленко та Мар'яна Шостак з результатом 3:15.51 хвилини посіли шосте місце у своїй групі та стали 14 загалом у кваліфікаційному раунді змішаної естафети 4х400 метрів. До фіналу потрапити український квартет не зміг.

Роман Кокошко з результатом 19,36 м у штовханні ядра завершив виступи на Олімпіаді на етапі кваліфікації.

Вікторія Ус показала 26-й результат у кваліфікації і продовжить боротьбу 3 серпня у першому раунді.

Бокс (вагова категорія 80 кг)

Олександр Хижняк гарантував Україні третю медаль Олімпіади-2024 у Парижі! В 1/4 фіналу він здолав Вандерсона Перейру з Бразилії одностайним рішенням суддів — 5:0.

"У медальному заліку, з двома нагородами (1 срібло, 1 бронза) Україна посідає 41 позицію", - повідомили у НОК.