olimpiada-2024-rozklad-vystupiv-ukrainskykh-sportsmeniv-na-2-serpnia

Олімпіада-2024: розклад виступів українських спортсменів на 2 серпня

• 12875 переглядiв

2 серпня українські олімпійці виступлять у 7 дисциплінах на Іграх у Парижі. 1 серпня Сергій Куліш здобув срібло у стрільбі, Україна посідає 35 місце в медальному заліку.

2 серпня українські олімпійці виступлять у 7 дисциплінах на Олімпійських іграх - 2024 у Парижі, повідомили у НОК України, пише УНН.

"Сьогодні, 2 серпня, у сьомий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України будуть змагатися у 7 видах спорту", - повідомили у НОК.

11:10 - чоловіки, кваліфікація, метання молоту: Михайло Кохан

11:15 - жінки, кваліфікація, стрибки у висоту: Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко, Юлія Левченко

19:15 - жінки, кваліфікація, потрійний стрибок: Марина Бех-Романчук

20:10 - мікст, кваліфікація, естафета 4х400м: Олександр Погорілко, Тетяна Мельник, Марʼяна Шостак, Данило Даниленко;

21:10 - чоловіки, кваліфікація, штовхання ядра: Роман Кокошко

Стрибки у воду (синхрон 3 м), будуть розіграні медалі

12:00 - чоловіки, фінал: Олег Колодій, Данило Коновалов

Академічне веслування

12:06 - чоловіки, двійка парна легкої ваги, фінал В: Ігор Хмара та Станіслав Ковальов

Веслувальний слалом (каяк-крос)

17:40 - жінки, кваліфікація, Вікторія Ус

Бокс (вагова категорія 80 кг)

22:36 - чоловіки, 1/4 фіналу: Олександр Хижняк

Підсумки змагального дня 1 серпня

У шостий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися у 6 видах спорту. Сергій Куліш поповнив медальну скарбничку України однією медаллю - сріблом.

Кульова стрільба (малокаліберна гвинтівка 50 м, стрільба з трьох положень)

Сергій Куліш - срібний призер Олімпійських ігор-2024 у Парижі.

Легка атлетика (спортивна ходьба на 20 км)

Три українки фінішували в топ-20. Найкращою стала Людмила Оляновська - 14-те місце (1:29,55). Марія Сахарук - 17-та (1:30,12), Олена Собчук - 20-та (1:31,12).

Наш єдиний представник у цій дисципліні серед чоловіків Ігор Главан посів 40-е місце (1:24,52)

Стрільба з лука

Вероніка Марченко перемогла в 1/32 фіналу Лі Цай-Чі з Китайського Тайбею – 6:4, але, поступившись в 1/16 Алехандрі Валенсії з Мексики - 4:6, завершила виступи на Олімпіаді.

Дзюдо (вагова категорія до 78 кг)

Єлизавета Литвиненко перемогла в стартовій сутичці Лоріану Куку з Косово, але поступилася по шидо в 1/4 фіналу чинній віцечемпінці світу італійці Аліче Белланді. Продовжити боротьбу за бронзу у втішній сітці їй не дозволила китаянка Ма Чженчжао. У підсумку українка посіла сьоме місце.

Плавання

До півфіналу чинний чемпіон світу на 50-метрівці вільним стилем Владислав Бухов кваліфікувався 11-м (21.89 с).

У півфіналі українець покращив час - 21.76 с, проте посів 11 позицію, яка не дозволила йому пройти до фіналу.

Теніс

За вихід до півфіналу сестри Людмила та Надія Кіченок змагалися з парою з Іспанії - Крістіною Букса та Сарою Соррібес Тормо. У підсумку дівчата поступилися на тайбрейку - 3:6, 6:2, 10:12 та завершили виступи на Іграх.

"У медальному заліку, з двома нагородами (1 срібло, 1 бронза) Україна посідає 35 позицію", - повідомили у НОК.