marta-kostiuk-prohrala-u-chvertfinali-olimpiady-2024-khorvattsi-vekych

Марта Костюк програла у чвертьфіналі Олімпіади-2024 хорватці Векич

• 19330 переглядiв

Українська тенісистка Марта Костюк поступилася хорватці Донні Векич у напруженому матчі чвертьфіналу Олімпійських ігор-2024. Зустріч тривала майже 3 години і завершилася перемогою Векич на тай-брейку третього сету.

Перша ракетка України Марта Костюк (19) поступилась хорватці Донні Векич (21) у чвертьфіналі тенісного турніру на Олімпійських іграх-2024, передає УНН.

Поєдинок тривав 2 години 54 хвилини і завершився з рахунком 6:4, 2:6, 7:6(8). Українка 4 рази подала навиліт, допустила 2 подвійні помилки та використала 6 з 17 брейк-пойнтів.

Перший сет розпочався для киянки з 4 програних геймів поспіль. Представниця Хорватії швидко зробила рахунок 5:1, після чого віддала три гейми, проте змогла реалізувати свою перевагу і перевести матч у наступний сет.

Він розпочався ще з двох програних геймів для Костюк, проте українка не здалася і зуміла вийти вперед, взявши 6 розіграшів поспіль.

Третя партія розпочалася з виграного гейму Мартою, проте Векич одразу зрівняла. У напруженій боротьбі рахунок перейшов до 3:3, після чого тенісистки обмінялися 2 виграними геймами.

На останніх двох геймах обом тенісисткам вже не вистачало сил, Донна почала часто робити подвійні помилки, а Марта — бити в аут. І в такій боротьбі матч перейшов у тай-брейк, де перемогу вирвала Векич. Українка відіграла 3 матч-пойнти, проте третій виграти вже не зуміла.

Олімпіада-2024: тенісистка Костюк змогла пробитись в 1/4 фіналу, а Світоліна вилетіла30.07.24, 19:45