lizhnik-vovchinskiy-prinis-ukrayini-dvadtsyatu-medal-paralimpiadi-2018

Лижник Вовчинський приніс Україні двадцяту медаль Паралімпіади-2018

• 14518 переглядiв

КИЇВ. 17 березня. УНН. У Південній Кореї продовжився розіграш чергових медалей в лижних гонках одна з яких дісталася представнику України, передає кореспондент УНН.

Першу нагороду на головних зимових змаганнях чотириріччя серед паралімпійців завоював наш Григорій Вовчинський, який має срібну нагороду у класичній лижній гонці серед чоловіків з ураженням опорно-рухового апарату (10 км). 29-річному уродженцю черкаської області не вистачило до “золота” лише 8,7 секунди, яке одержав японець Нітта. Місце на п’єдесталі пошани замкнув канадець Марк Арендз +20,3 с.

Примітно, що володар трьох медалей Паралімпіади-2018 українець Ігор Рептюх був близьким до подіуму і став 4-м +31,1 с. Наші Сергій Романюк та Віталій Ситник фінішували 12-м і 13-м відповідно.

Додамо також, в скарбничці збірної України стало 20 медалей — 6 “золотих”, 7 “срібних” та 7 “брозових”.