"Секції незабаром відкриються і в інших школах, де є футбольні майданчики. І тоді вже тисяча маленьких краматорців стануть вихованцями Ліги. Всі тренери мають необхідні сертифікати, а діти - забезпечені формою та м'ячами. Юних футболістів вчать правильно рухатися, дихати, розвивають їм відчуття м'яча і ставлять ігрову техніку", - зазначив Єфімов.
Алгоритм Ліги - пошук тренером вихованця, а не навпаки, продовжив нардеп.
"Досвід роботи футбольної академії Аяксу - однієї з найкращих в світі - показує, що для відбору 20 перспективних вихованців, з яких виховають одного-двох професіоналів, потрібно переглянути тисячі кандидатів. Академія нараховує близько 70 скаутів в Голландії, а також має представників в країнах Африки, Південної Америки, Східної Європи. Вони знаходять майбутніх Ван Бастенів і Клюйвертів у секціях, школах і дворах, після чого кваліфіковані тренери відточують їх майстерність", - розповів він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФФУ про підсумки 2018 року: історичний прорив збірної і Ліга чемпіонів УЄФА
Мета "Ліги шкільного футболу" - створити унікальну систему виявлення юних талантів, зазначає Єфімов.
"У рамках Ліги юних футболістів будуть супроводжувати до переходу в академії краматорського ФК "Авангард", "Шахтаря", інших українських клубів. Звідти вони зможуть стартувати в професійний футбол", - розповів нардеп.
Він також зазначив, що з 2019 року досвід Краматорська будуть впроваджувати в інших містах Донецької області: Слов'янську, Лимані, Бахмуті, Дружківці і Костянтинівці.
"Так сформуємо основу для пошуку талантів в масштабах всієї України і в рази розширимо поле для селекції клубних академій", - говорить нардеп.
Як повідомляв УНН, третього володаря "Золотого м'яча" запросили в команду ФФУ.
Також нагадаємо, що за даними Федерації, в 2017 році для дітей було проведено рекордну кількість футбольних фестивалів.