leykers-viyshli-peremozhtsyami-z-poyedinku-lideriv-konferentsiyi-nba

"Лейкерс" вийшли переможцями з поєдинку лідерів конференції НБА

• 10509 переглядiв

КИЇВ. 1 серпня. УНН. У центральному протистоянні першого змагального дня після рестарту НБА відбулося лос-анджелеське дербі – "Лейкерс" проти "Кліпперс", передає кореспондент УНН.

Чотирнадцять набраних очок Ентоні Девіса дозволили відірватися у рахунку “Лейкерс” за підсумками першої чверті. Активні та успішні дії в атаці Кавая Леонарда дозволили відіграти “Кліперс” відставання у другій чверті та вийти вперед у третьому ігровому проміжку (66:55).

Доля поєдинку вирішувалася на заключних секундах, але гравець “Кліпперс” схибив свій кидок — виграш “озерних” 103:101.

У переможців 34 очки набрав Ентоні Девіс, по 16 додали Леброн Джеймс і Кайл Кузма. За суперників 30 здобув Пол Джордж, Кавай Леонард додав 28.

Додамо, “Лейкерс” лідирують у Західній конференції — 50 виграшів при 14 поразках. “Кліпперс” йдуть за ними — 44 перемоги і 21 програш.