У травні 2019 року Самарський обласний суд заочно заарештував його і оголосив у розшук.
За версією слідства, підприємець може бути причетний до закачування забрудненої нафти у трубопровід, через що було порушене постачання палива до восьми європейських країн.
У травні 2019 року стало відомо про затримання чотирьох підозрюваних у справі про забруднення нафти.
Нагадаємо, Білорусь 25 квітня тимчасово припинила експорт бензину і дизельного палива в Україну, Польщу і країни Балтії через неякісну російську нафту. “Білнафтохім” пообіцяв вимагати компенсацію від російської сторони. Попередньо білоруська сторона оцінює збитки в 100 мільйонів доларів. Згодом транзит зупинили також Польща і Україна.
21 квітня російська компанія “Транснефть” визнала наявність джерела забруднення сировини на ділянці нафтопроводу “Дружба” Самара-Унеча.
“Укртранснафта” 25 квітня о 21:43 призупинила транзит нафти магістральним нафтопроводом “Мозир — Броди” через неналежну якість нафти, а 6 травня повідомила про надходження якісної нафти в нафтопровід “Дружба” для транспортування до країн Європейського союзу.
Білоруська державна нафтотранспортна компанія “Білнафтохім” 2 травня заявила, що постачання нафти нафтопроводом “Дружба” з Росії відновлене після тижневої зупинки, спричиненої забрудненням російської нафти.
Нагадаємо, у Білорусі завершили витіснення “брудної” нафти в Росію.