Деталі
Згідно цієї інформації, генпрокурор проводить розслідування, метою якого — встановити, виконувала компанія свої зобов’язання по боротьбі з дезінформацією по вакцинам. Крім списку груп і сторінок американський чиновник зажадав надати і інші документи, в тому числі розкрити обсяг порушуваних правил соцмережі щодо контенту, який був вилучений у рамках боротьби з дезінформацією, а також дані про контент, який до цих пір проходить перевірку.
Цитата
“Завдання розслідування — переконатися в тому, що Facebook дійсно вживає всіх можливих заходів, щоб звести до мінімуму дезінформацію на своєму сайті”, — йдеться в заяві речника прокурора. За його словами, компанія запевняла, що робить необхідні дії для боротьби з дезінформацією про вакцини, однак, “коли їх попросили продемонструвати свою роботу, Facebook відмовилася це зробити”.
Доповнення
Раніше генеральні прокурори 12 штатів США звинуватили Facebook і Twitter в тому, що ці американські компанії прикладають недостатньо зусиль в боротьбі з дезінформацією, поширюваної противниками вакцинації від COVID-19.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Birdwatch: Twitter представив пілотний проект по боротьбі з дезінформацією
Компанія Facebook з початку пандемії приступила до боротьби з поширенням неправдивих відомостей про коронавіруси в своїх соціальних мережах, видаляючи тисячі подібних публікацій, а також надаючи користувачам роз’яснення Всесвітньої організації охорони здоров’я з приводу тієї чи іншої недостовірної теорії або дезінформації.