“Ми говорили, що ціна газу для кінцевих споживачів в Україні при прямих поставках може становити до 20% мінус по відношенню до нинішнього рівня”, — сказав Міллер.
Глава російської газової компанії підкреслив, що не дивлячись на розмови про важливість договору на транзит газу, треба розуміти, що “Україна повинна дати чітку і ясну відповідь про те, чи буде вона купувати російський газ і чи буде вона купувати його у великих обсягах, в маленьких обсягах”. “При цьому треба розуміти, що наші поставки будуть, звичайно, значно дешевше, ніж реверсні поставки із Західної Європи — це практично той же самий російський газ”, — звернув увагу глава “Газпрому”.
За його словами, відповідь на це питання з боку України дасть російській стороні розуміння того, які газотранспортні потужності необхідно буде резервувати з боку Росії на вході в Україну. У свою чергу це прояснить те, які потужності залишаться для транзиту.
Як писав УНН раніше, голова правління ПАТ “Газпром” Олексій Міллер і уповноважений федерального уряду ФРН щодо транзиту газу через Україну Георг Граф Вальдерзее на робочій зустрічі в Москві обговорили питання організації поставок російського газу в країни далекого зарубіжжя з 1 січня 2020 року.