fk-oleksandriya-vpershe-v-istoriyi-stav-bronzovim-prizerom-chempionatu-ukrayini

ФК "Олександрія" вперше в історії став бронзовим призером чемпіонату України

• 10102 переглядiв

КИЇВ. 23 травня. УНН. У матчі 30-го туру УПЛ “Маріуполь” — “Олександрія” визначився володар бронзових нагород чемпіонату, передає УНН.

Перша частина гри виявилася багатою на доленосні події. На 9 хвилині Руслана Фоміна було збито у карному майданчику. Удар Олександра Зубкова з пенальті був невдалим — воротар взяв м’яч у руки. В середині тайму Олександр Піхальонок оформив ефектний результативний дальній удар зльоту. Євген Банада міг зрівняти рахунок, але йому не вистачило лічених сантиметрів до мети — м’яч потрапив у поперечину.

Наприкінці тайму приазовці отримали вилучення зусиллями Яворського і Запорожан відзначився з пенальті — 1:1.

Отже, нічия гарантувала “Олександрії” перші в історії клубу бронзові медалі в чемпіонату України — 49 очок, і представить Україну в майбутньому груповому етапі Ліги Європи.

Відзначимо, раніше найвищим результатом олександрійців в УПЛ було 5-е місце в сезоні 2016/2017.