chornomorets-i-zorya-zigrali-vnichiyu-u-18-mu-turi-upl

"Чорноморець" і "Зоря" зіграли внічию у 18-му турі УПЛ

• 13804 переглядiв

КИЇВ. 2 грудня. УНН. В Одесі на стадіоні "Чорноморець" однойменна команда за присутності 4242 глядачів приймала "Зорю" в рамках 18-го туру Української Прем'єр-ліги, передає УНН.

Зустріч ознаменувалася трьома вилученнями. Васін залишив у меншості господарів на 18-й хвилині, Втім, минуло якихось 15 хвилин, і кадровий потенціал колективів вирівнявся (дії Бабенка були так само невмотивовані, як Васіна). На 76-й хвилині у "моряків" стало ще на одного гравця менше, адже Н'діайе отримав червону картку.

Командам вдалося обмінятися голами в середині другої половини – у господарів забив Хобленко, а у колективу з Луганську відзначився Сваток (1:1).

"Ми володіли ініціативою обидва тайми. Якщо торкнутися суддівства, то всі видалення по-ділу. Особисто я так бачу. Погано, що ми не зуміли дотиснути суперника і забити переможний гол. Нам ця перемога була потрібна", - сказав наставник "Зорі" Юрій Вернидуб.

Додамо, що "Зоря" має 24 очки, а "Чорноморець" 16. Команди відповідно займають 6 і 0 місця в таблиці.