Підприємство відвідали народні депутати, які входять до складу Тимчасової слідчої комісії Парламенту з питань розслідування будівництва футбольних майданчиків. Остання працює вже майже 3 місяці, тож Українська асоціація футболу запросила її представників, щоб ознайомити із виробничими потужностями заводу.
У ході візиту члени ТСК цікавилися різним: чи є штучне покриття сертифікованим, чи має воно гарантію. Запитували, також, про плани заводу щодо збільшення річних обсягів виробництва футбольних полів.
У підсумку депутати і представники заводу дійшли згоди продовжити плідну співпрацю у двохсторонньому порядку, розповів заступник генерального директора генерального секретаря УАФ, директор “ФФУ Продакшн” Андрій Бондаренко.
“В межах цього візиту ми показали діяльність заводу — що ми тут робимо, які технологічні процеси та обладнання тут задіяне. Члени комісії змоги ознайомитися з усіма матеріалами, які ми використовуємо при нашому виробництві, подивитися, яка кількість людей працює на заводі.
Крім того, ми обговорили деякі питання, які були у членів комісії. Я думаю, що вони отримали відповіді, на які очікували. Надалі будемо співпрацювати з комісією, відповідати на їхні запити і намагатися розвіяти той міф, що цей завод — це якесь неіснуюче підприємство”, — сказав він.
У свою чергу голова ТСК ВР, народний депутат України Анатолій Костюх пообіцяв, що члени Комісії найближчим часом відвідають майданчики, які були збудовані “ФФУ Продакшн” у столиці.
“Ми не заперечуємо, а тільки підтримуємо здорові програми по розвитку як футбольного штучного покриття, так і багатофункціонального, яке тут, як я помітив, виробляється і готове вироблятися. І не важливо чи це тут — нам важливо, аби на майданчиках країни були хороші і якісні поля”, — сказав він.
Як писав УНН, потужності “ФФУ Продакшн” дозволяють виробляти 700 тис. квадратних метрів штучного покриття на рік. У разі необхідності, її можна збільшити до 2 млн квадратних метрів, що дорівнює 100 повнорозмірних футбольних полів на рік або 700 майданчиків для міні-футболу формату 42 на 22 метри.
Завод “ФФУ Продакшн” належить національній футбольній асоціації, і на його створення не було витрачено жодної гривні з державного бюджету, наголошують в УАФ.